Böcekli Beldesine Tarım Kredi Kooperatifi Açıldı

Böcekli beldesi Böcekli Belediye Başkanı Doğan Öztürk’ün üstün gayretleri sonucunda beldeye Tarım Kredi Kooperatifi açıldı.

Böcekli beldesinde açılan Tarım Kredi Kooperatifi’nin açılış kurdelesinin kesilmesinin ardından konuşan Böcekli belediye başkanı Doğan Öztürk  ” Beldemizin her alanda gelişimini sağlamak için elimizden gelen çalışmayı yapıyoruz. Biz sadece yol yaparak hizmet etmiyoruz. Çok geniş bir hizmet yelpazesinde faaliyetlerimizi sürdürmekteyiz. Beldemizin en ücra köşesine kadar hizmet götürme gayreti içerisindeyiz. Bu gayretlerimizi de büyük bir titizlikle yürütüyoruz. Bugünde bu çalışmalarımıza bir yenisini daha ekleyerek Tarım kredi Kooperatifi’nin açılışını yapmış bulunuyoruz. Bu gibi kuruluşların beldemizde olması beldemize ve belde çiftçilerimize büyük katkılar sağlayacaktır. Bu resmi kuruluş çiftçimizin veya genç girişimcilerin bir nebze sorunlarını çözerek önlerini açacaktır. Bu kooperatif’in beldemizde kurulması için bize destek veren herkese teşekkür ediyorum. Başta Böcekli halkı olmak üzere bütün bölge halkına hayırlı ve uğurlu olmasını diliyorum” dedi.
Açılışa; Ellek Belediye Başkanı Recep Soy, Mersin Bölge Müdürü ve ekibi, Düziçi Muhtarlar Derneği Başkanı İsa Hedef, Düziçi İlçe Gıda Ve Tarım Müdürlüğü ve ekibi ve belde vatandaşları katıldı. ” diyerek bütün konuklarla birlikte dualar eşliğinde açılış kurdelesini kestiler.