PLASTİKSİZ DOĞU AKDENİZ PLATFORMUNDAN BASINA VE KAMUOYUNA DUYURU

Doğu Akdeniz bölgesindeki plastik kirliliğine dikkat çekmek için Plastiksiz Doğu Akdeniz Platformu adı altında bir araya gelen 15 kurum ve kuruluş ortak bir bildiri yayımlıyoruz! Doğu Akdeniz bölgesinde her geçen gün artış gösteren plastik kirliliğinin kontrol altına alınması yönünde çalışmalarına başlayan Plastiksiz Doğu Akdeniz Platformu 15 kurum ve kuruluşun desteği ile hazırladığımız deklarasyon metnini basın ve kamuoyu ile paylaşıyoruz.

Doğu Akdeniz bölgesindeki plastik kirliliğine dikkat çekmek için Plastiksiz Doğu Akdeniz Platformu adı altında bir araya gelen 15 kurum ve kuruluş ortak bir bildiri yayımlıyoruz!

Doğu Akdeniz bölgesinde her geçen gün artış gösteren plastik kirliliğinin kontrol altına alınması yönünde çalışmalarına başlayan Plastiksiz Doğu Akdeniz Platformu 15 kurum ve kuruluşun desteği ile hazırladığımız deklarasyon metnini basın ve kamuoyu ile paylaşıyoruz.

Basın Açıklaması Word Formatı İçin Tıklayınız.

Basın Açıklamadı jpeg. Formatı İçin Tıklayınız.

PLASTİKSİZ DOĞU AKDENİZ PLATFORMU ÜYELERİ

Karataş Belediyesi

Çukurova Üniversitesi Su Ürünleri Fakültesi

Adana Karataş ve Yumurtalık İlçeleri Turizmi Geliştirme Altyapı ve Hizmet Birliği

Seyhan Belediyesi

Arsuz Belediyesi

Samandağ Belediyesi

Mersin Büyükşehir Belediyesi

Doğu Akdeniz Belediyeler Birliği

TMMOB Çevre Mühendisleri Odası Mersin Şubesi

Çukurova Belediyeler Birliği

WWF-Türkiye ( Doğal Hayatı Koruma Vakfı )

Doğa Araştırmaları Derneği

Türkiye Çevre Eğitim Vakfı (TÜRÇEV)

Mikroplastik Araştırma Grubu

Greenpeace Akdeniz

@plastiksizDAP @karatasbld @suf_cukurovauni_ @seyhanbelediye @arsuzbel @samandagbel @mersinbuyuksehirbelediyesi @cmomersinsube @doguakdenizbelediyelerbirligi @cukurovabelediyelerbirligi @wwf_turkiye @dogaarastirmalari @mavibayrakturkiye @mikroplastikarastirmagrubu @greenpeaceturkiye