Kozan Belediyesi;Parklara Bakım ve Onarım Çalışmaları Devam Ediyor

Parklara Bakım ve Onarım Çalışmaları Devam EdiyorPark ve Bahçeler Müdürlüğü Ekiplerimiz, Ersan Arıkan ve Alparslan Türkeş Parkı’na çiçek dikimini ve bakım onarıma hız verdi.

Belediyemiz parklardaki bakım ve onarım çalışmalarının yanı sıra Park Bahçeler Müdürlüğü Ekiplerince Kozan genelinde, özellikle merkezi parklarda çiçek dikimi yapılıyor. Çeşitli renklerde dikilen çiçekler parklara renk katacak. Ersan Arıkan ve Alparslan Türkeş Parkı’nda yapılan çiçek dikimlerinin diğer merkezi parklarda da devam ettiği kaydeden Başkanımız,”Parkların bakım ve onarımına büyük önem veriyoruz. Parklarımızda büyük eksikler mevcut olup giderilmeye çalışılmaktadır. Vatandaşlarımızın dinlenmek için zaman geçirdiği parkların daha güzel görünmesi için ekiplerimiz mevsimlik çiçek ekimine başladı.” Dedi.

Dikilen çiçekler ile şehrin daha estetik bir görünüme kavuşacağını ifade eden Başkanımız ;”Şehrimizde halkımızın gözlerine ve ruhlarına hitap edecek modern bir görüntü kazandırmak amacıyla ekiplerimiz ile birlikte çiçek dikimi ve peyzaj çalışmalarını başlattık. Şehrimizin daha sağlıklı ve modern bir görünümde olması için çalışmalarımız aralıksız bir şekilde devam edecek. Çiçek dikimini gerçekleştirdiğimiz bütün bölgelerde halkımızın gerekli hassasiyetleri göstereceklerinden eminin. Şehrimize çiçeklerimiz hayırlı olsun” diye konuştu.