” YAŞAYAN ŞEHİRLER PLATFORMU ”KENTSEL PAZARLAMA VE ŞEHİRLERİ

”Yaşayan Şehirler Platformu” ; Kentsel Pazarlama ve Şehirlerin Markalaşması ile Bölgelerimizde Yerel Kalkınmaya  Güç Vermeye Devam Ediyor.

Yaşayan Şehirler Platformu bilgilendirmesi çerçevesinde; ilgili platformun İzmir Dokuz Eylül Üniversitesi işbirliğiyle yürütmekte olduğu “Yaşayan Şehirler Projesi” kapsamında bu yıl bir ödül töreni düzenlenmesi planlanmaktadır. 
Bu ödül töreniyle, şehir ve bölgelerdeki paydaşların gelişme süreciyle ilgili farkındalığının arttırılması, kentin geleceğini şekillendirecek doğru proje ve uygulamaların tanıtılması, diğer kentlerdeki paydaşlar ile paylaşılması, yeni proje ve uygulamaların cesaretlendirilmesi, fikir alışverişi için uygun ortak bir zemin oluşturması amaçlandığı belirtilmektedir.

Çukurova Belediyeler Birliği desteğiyle gerçekleştirilen söz konusu organizasyonda kalkınma ajansları, paydaşlarının ve belediyelerimizin  aday olabileceği çeşitli ödül kategorileri bulunurken; son başvuru tarihinin 8 Eylül 2017 Cuma günü olduğu ve ilgili faaliyete ilişkin ödül töreninin ise 29 Eylül 2017 Cuma günü düzenleneceği belirtilmektedir.

Organizasyonlar ve ödüllerle ilgili platformun ilettiği bilgiler ekteki gibi konunun ilgilileri ile paylaşılmaktadır.

Bölgelerimizde yerel kalkınma motivasyonunu artırabilmek amacıyla, konunun birliğimizce değerlendirilerek uygun görülmesi halinde adaylık başvurusuna ilişkin bilgilendirmelere aşağıdaki linklerden erişim sağlanabilmektedir.

Kamuoyuna saygıyla duyurulur.

Ayrıntılı Bilgi: www.sehirodulleri.com

Şehir Ödülleri Nedir? Kısa Video ile bilgilenebilirsiniz: https://www.youtube.com/watch?v=tWNCT8FJrI0

Kategoriler: https://www.sehirodulleri.com/paydas/

Ön Başvuru Formu: https://www.sehirodulleri.com/basvuru-formu/