7.Antalya Şehircilik ve Teknolojileri Fuarı ve Yerel Yönetimler Sempozyumu 23-26 Mart Fuar Daveti

Türkiye Belediyeler Birliği, Akdeniz Belediyeler Birliği, Çukurova Belediyeler Birliği, Antalya Büyükşehir Belediyesi işbirliği ve destekleri ile Pyramid Group tarafından, 23-26 Mart 2017 tarihleri arasında Antalya’da düzenlenecek olan 7.Antalya Uluslararası Şehircilik ve Teknolojileri Fuarı ve Fuarla eş zamanlı olarak gerçekleştirilecek olan Yerel Yönetimler Sempozyumunun programını ekte sunuyoruz.

7.ANTALYA ULUSLARARASI ŞEHİRCİLİK VE TEKNOLOJİLERİ FUARI; Ülkemiz ve Bölgemize sağlayacağı çok yönlü yararları yanında, kentsel hizmetler için kullanılacak her türlü araçlara yönelik, değişen ve gelişen teknolojilerin tanıtımı, idarelerimizin mal ve hizmet alımları için zengin alternatifler sunması bakımından yararlı olacaktır.

YEREL YÖNETİMLER SEMPOZYOMU kapsamında gerçekleştirilecek olan programın ise Yerel Yönetimler Reformu ve AB bütünleşme süreçlerine uyum döneminde, bilgi ve tecrübe paylaşımı kapsamında hepimiz için yararlı olacağına inanmaktayız.

Ekli program çerçevesinde yapılacak olan sempozyum konularının sunumları, kurumlarımızın en üst yetkilileri ve ilgili uzmanlarca yapılacak; toplantılar, katılımcılık ilkeleriyle, geniş bir bilgi ve deneyim paylaşımı ortamında gerçekleştirilecektir.

Organizasyona; Merkezi İdare Yetkilileri, Türkiye ve Yurtdışından belediye başkanları, belediye, başkan yardımcıları, genel sekreter ve yardımcıları, birim amirleri ve özel Sektör temsilcileri davetlidir.

FUAR PROGRAMI VE KATILIM FORMU İÇİN TIKLAYINIZ.